KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Chodzież

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Chodzieży
Sąd Rejonowy ul. Krasińskiego 8, 64-800 Chodzież

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Chodzież miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PO1H/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Chodzieży posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PO1H/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Chodzież. Oryginalny wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i uzyskać wyciąg z KW.


Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Chodzieży z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Kaczory, Szamocin, Ujście.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Chodzieży:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Chodzież miasto i gmina:

PO1H/00005872/4
PO1H/00002871/6
PO1H/00007823/0
PO1H/00001872/6

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę