KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Mysłowice

ul. Krakowska 2, 41-400 Mysłowice

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Mysłowice miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KA1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Mysłowic posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KA1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Mysłowice. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Mysłowic przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Chełm Śląski, Imielin.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Mysłowicach

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

KA1L/00003482/6
KA1L/00004761/3
KA1L/00003298/9
KA1L/00006873/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę