KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Brzeziny

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Brzezinach
Sąd Rejonowy ul. Waryńskiego 34, 95-060 Brzeziny

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Brzeziny miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału LD1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Brzezin posiada elektroniczny numer księgi wieczystej LD1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Brzeziny. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis KW.


Zamów odpis Księgi Wieczystej z Brzezin z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Koluszki, Lipce Reymontowskie, Rogów, Słupia.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Brzezinach:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Brzeziny miasto i gmina:

LD1B/00002873/7
LD1B/00005471/0
LD1B/00002735/8
LD1B/00003786/7

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę